Tayland - Pattaya / 5 veya 7 gece

Tayland - Pattaya / 5 veya 7 gece

Tur Fiyatı 1099€
Vize imkanı ? Evet vizesiz seyahat imkanı var.
Tur KampanyasıQATAR ayrıcalığıyla yolculuk

Tayland - Pattaya / 5 veya 7 gece

Şubat-Mart-Nisan 2022 *Gruplara Özel*

1. Günİstanbul>>Bangkok>>Pattaya

Pattaya uçuşunuzdan 2 saat önce Atatürk Havalimanında olmanız gerekiyor. Qatar Hava Yolları kontuarından bilet ve bagaj teslimi işlemlerinden sonra uçuşunuzun bulunduğu kapıda uçuş saatinizi bekleyebilirsiniz. Yolculuğumuz gece de devam edeceğinden akşam yemeği uçakta yenecek ve gecelememiz uçakta olacaktır. Keyifli bir uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz transfer için havaalanı çıkış kapısında karşılanarak otellerine transferleri gerçekleşecektir. 

2. Gün Pattaya
Pattaya turu ikinci gününde, şehri dolaşarak keşfetmenizi ve bu çok farklı kültüre bir göz atmanızı öneririz. Şehrin gürültüsünden kaçmak istediğinizde ise hedefiniz Jomtien Plajı olmalı. Palmiye ağaçları ile çevrili bu plaj, Pattaya'nın en güzel plajı olarak kabul ediliyor ve çeşitli su sporları da yine burada yapılabiliyor. Güneş battığında, Pattaya'nın dillere destan gece hayatını görmek için "Walking Street" gezintisi yapabilirsiniz. Gece kulüpleri, mağazalar ve neon tabelalar ile dolu bu cadde, size çok farklı bir deneyim yaşatıyor.

3. Gün Pattaya


Pattaya turu üçüncü gününde, tapınak ziyareti yapmaya ne dersiniz? Hedefimiz "Gerçeğin Tapınağı". Baştan sona elde üretilen ahşap malzemelerle inşa edilen bu tapınak, tüm Asya'daki en ilginç mimari örneklerden biri kabul ediliyor. İnsan azminin ve sabrının nelere kadir olduğunu görebileceğiniz Gerçeğin Tapınağı, tüm ziyaretçilerine tarifsiz bir manevi huzur veriyor. Akşam olduğunda kabare şovlarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Pattaya, Tay ve Asya kültüründe önemli bir yeri olan kabare şovları ile meşhur bir yer. Ancak şimdiden hatırlatalım, sahnedeki tüm kadınlar, aslında makyaj yapmış erkeklerden oluşuyor!

4. Gün Pattaya


Pattaya turu dördüncü gününde, dinlenmeye ve gezinmeye devam ediyoruz. İlk olarak Nonh Nooch Tropikal Botanik Bahçeleri'ni ziyaret edebiliriz. 2.4 kilometrekarelik bu bahçeler, egzotik çiçeklerle dolu ve göreni hayran bırakan bir tasarım kullanıyor. 17. yüzyılda inşa edilen bahçeler, neredeyse 350 yıldan bu yana korunuyor ve 670 farklı bitki türüne ev sahipliği yapıyor. Alışveriş için Pattaya yüzen pazarı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Pattaya kanallar ile kaplı bir şehir ve ufak kanolarına yükledikleri eşyalarıyla, yerel halk tüm şehri gezen bir pazar oluşturuyor.

5. Gün Pattaya


Pattaya turu beşinci gününde biraz da müze ziyareti yapalım. İlk uğrayacağımız yer, "Cennettin Sanatı" müzesi. Bu müzede, çok eski sanat eserleri yerine modern ve "üç boyutlu" eserler sergileniyor. Gelen herkesin fotoğraf çekmesi de bundan, zira doğru açıdan çekilirse, fotoğrafı çekilen kişi resmin içine girmiş gibi duruyor! Ripley'nin İster İnan İster İnanma Müzesi de, ziyaret edebileceğiniz bir başka farklı müze.

6. Gün Pattaya


Otelinizde yapacağınız sabah kahvaltısının ardından çevre gezileri ve alışveriş için tam gün serbest zamanınızı dilediğinizce değerlendirebilirsiniz. Deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarmanızın yanı sıra arzu eden konuklarımız ekstra olarak alabileceği geziler hakkında, ekstra geziler, nereye gidilir ve ne yapılır bölümlerinden inceleyerek fikir alabilirler.

7. Gün Pattaya


Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılmasının ardından otelden çıkış işlemlerinizi tamamlayıp, kendinizi şehrin sokaklarına bırakabilirsiniz.Uçuş saatinize kadar size kalan zamanda ufak bir gezinti yapabilir şehrin cafelerinde bir tatlı eşliğinde içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. Transfer saati geldiğinde ise daha önceden belirlenen saatte ve yerde transfer görevlisi sizi bekleyecek ve Havalimanına transferinizi gerçekleştirecektir. 

8. Gün Pattaya >> İstanbul
  İstanbul'a varışınızı takiben seyahatiniz son bulacaktır.

          

Notlar ve Hizmetler

PAKETİMİZE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

Oda Kahvaltı Konaklama
Uçak bileti
Havalimanı vergileri
Havalimanı - Otel - Havalimanı transferleri
Sağlık Sigortası


Pratik Bilgiler

Fiyatlandırma

NOVA PLATINUM HOTEL VB.

Fotoğraf Galerisi

Online Rezervasyon

* Bu bir ön rezervasyon formudur, sizinle iletişime geçilmeden herhangi bir rezervasyon kaydı yapılmamaktadır !