Savoy Ottoman Palace

Savoy Ottoman Palace


Savoy Ottoman Palace

Girne | Yarım Pansiyon

Genel Tesis Bilgileri

Girne şehir merkezinde , Ercan Havalimanı 46 km mesafededirTesisin iki tane özel plajı bulunuyor. Tesisin özel plajlarından birisi ücretli, diğeri ücretsiz. Tesis, özel plajına 10 km. mesafededir. Günün belirli saatlerinde tesisin özel plajına servisi mevcuttur.Kumsal plaj ve plajda iskele mevcuttur.Tasarım OtelTasarım OtelMimarisinden sunulan hizmetlere kadar Osmanlı kültürünün izlerini taşıyan otel, misafirlerine Türk misafirperverliğini ve geleneksel tatlarını sunuyor. The Savoy Ottoman Palace Hotel hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Yeme/İçme

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dışında alınacak yiyecekler ücretlidir. Tesiste alınacak tüm içecekler ücretlidir. A la Carte restoran bulunuyor. A la Carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

HİZMET SAATLERİ

      07:30-10:30 Kahvaltı (açık büfe)

 

      19:00-21:30 Akşam yemeği (açık büfe)


A LA CARTE RESTORANLAR

  • Tesisin A la Carte restoran bulunuyor.

Tesis ile İlgili Genel Uyarı ve İstisnalarTesis odalarına giriş saati 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Evcil hayvan kabul edilmez. Balayı paketimizden yararlanacak evli çiftler, evlilik tarihlerinden itibaren bir ay içinde yapacakları konaklamada, check in sırasında evlilik cüzdanı gösterilmesi şartıyla yararlanabilmektedir.Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.
Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Notlar ve Hizmetler

Pratik Bilgiler

Fiyatlandırma

Fotoğraf Galerisi

Online Rezervasyon

* Bu bir ön rezervasyon formudur, sizinle iletişime geçilmeden herhangi bir rezervasyon kaydı yapılmamaktadır !