Ukrayna / Kiev Turu

Ukrayna / Kiev Turu

Vize imkanı ? Evet vizesiz seyahat imkanı var.

Ukrayna / Kiev Turu

Ocak-Şubat-Mart 2022 *Gruplara Özel*

1.GÜN                        ISTANBUL-KIEV

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından Türk Havayolları TK455 sefer sayılı uçuşu ile saat 09.30'da Kiev'e hareket. Saat 11.30'da  varış ve havalimanında bizi bekleyen aracımız ile panoramik Kiev şehir turunu gerçekleştirmek üzere merkeze hareket. Gezimiz esnasında; Ayasofya Meydanı, Mihaylovski Meydanı ve Kilisesi, Opera Binası, Parlamento Binası, Özgürlük Meydanı, Altın Kapı, Dostluk Heykeli ve Padol semtini göreceğiz. Devamında otelimize transfer, odalara yerleşme.

2.GÜN                       KIEV

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz yarım günlük ekstra Pecarska Lavra Manastırı turuna katılabilirler. İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu komplekste ayrıca dünyadaki tek Mikro Minyatür Müzesi ile Güzel Sanatlar Müzesi de görülecek yerler arasında. (30 eur)  Programın tamamlanmasının ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.  

3.GÜN                       KIEV

Kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra 2. Dünya savaşı müzesi turuna katılabilirler. 2. Dünya Savaşı Müzesi, ikinci dünya savaşı zaferi anısına yapılmış olan büyük bir komplekstir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış belge ve araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda Savaşla ilgili her turlu dokuman ve teknik unsurlar sergilenmektedir. (35 eur) turumuzun devamında dileyen misafirlerimiz için rehberimiz ücretsiz, alışveriş merkezi turu organize edecektir. Kiev merkezde çok uygun fiyatlı ürünlerin sunulduğu alışveriş merkezinde yılbaşı fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Tur sonrası otelimize dönüş. Dileyen misafirlerimiz için Kiev'in en leziz restoranlarında aksam yemeği rezervasyonu.

  4.GÜN                       KIEV-ISTANBUL

Otelden ayrılış işlemlerimizin ardından özel otobüsümüz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları TK456 sefer sayılı uçuş ile saat 12.35'te İstanbul'a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 14.35'te İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 

Notlar ve Hizmetler

Pratik Bilgiler

Fiyatlandırma

Fotoğraf Galerisi

Online Rezervasyon

* Bu bir ön rezervasyon formudur, sizinle iletişime geçilmeden herhangi bir rezervasyon kaydı yapılmamaktadır !